środa, 18 marca 2015

Inicjatywa Share Week 2015

Dzisiejszy post trochę z innej beczki.

SkiHoliday wspiera i popiera inicjatywę bloga jestkultura.pl pod hasłem Share Week 2015, polegającą na subiektywnym wytypowaniu 3 blogów, które nas inspirują, które lubimy, od których się uczymy:) Czytamy również wiele innych, ale te "wyjątkowe" postanowiliśmy podzielić wg kategorii: ulubiony blog kulinarny, prozdrowotno-sportowy i blog ekonomiczny. Oto one: 

1. Makaronik & Stek 
Chyba nikogo nie zdziwimy  blog kulinarny, którego współautorką jest Martyna, jedna połówka SkiHoliday, a który sprawił że blogowanie stało się nieodłączną częścią dnia drugiej polówki SkiHoliday  Marty. Oprócz faktu wciągnięcia w pisanie, Makaronik & Stek dostarcza mnóstwo inspirujących przepisów kulinarnych, każdy z nich z szeroko opisanym backgroundem odżywczo-zdrowotnym. Można im zaufać!:)

2. Healthy Plan by Ann, blog Anny Lewandowskiej
Może i banał  ale jednak motywuje jak mało co/kto! Podziwiamy w Autorce zapał do zdrowego trybu życia i niezwykłą wytrwałość w wykonywaniu codziennych, rutynowych świczeń, dzięki!
3. Subiektywnie o finansach, blog Macieja Samcika
Pan Maciej w genialny, bo prosty i przystępny sposób przyswaja nam ciekawostki ze świata enonomii i finansów. Co więcej, często pomaga zwykłym finansowym śmiertelnikom stoczyć boje z korporacyjnym przeciwnikiem (banki, ubezpieczyciele). Ostatnio pomógł jednej z zimowych turystek, która uległa wypadkowi na nartach w Austrii odzyskać koszty leczenia za granicą (a był z tym spory kłopot, wspominaliśmy ten case w naszym styczniowym wpisie o ubezpieczeniach SKI). Panie Macieju, oby tak dalej:)

To tyle, więcej o samej inicjatywie Share Week TUTAJ

Miłego dnia!
_________________________________________________________________________________

Na zakończenie...

...jeśli spodobał Ci się ten wpis, możesz pomóc SkiHoliday rosnąć poprzez udostępnienie go znajomym na FB, czy G+ :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz